Web Sitemizi Beğendinizmi
0
0
0
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Web Sitemizi Beğendinizmi
Toplam 0 Oy Kullanıldı
Çarşamba, 16 Ekim 2019
.
24
Muş
.
chevron_left chevron_right
MUŞ

İlk Veli Toplantısı Gerçekleştirildi

Varto İlçesi´ndeki Şehit Serdar Akın Anadolu Lisesi Müdürlüğü, eğitim öğretim döneminin ilk veli toplantısını gerçekleştirdi.

4 Toplam Gösterim
İlk Veli Toplantısı Gerçekleştirildi

 

 

İlimiz Varto İlçesi´ndeki Şehit Serdar Akın Anadolu Lisesi´nde, 2019-2020 eğitim-öğretim döneminin ilk veli toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen veli toplantısı, İstiklal Marşı´nın okunmasının ardında gündem maddeleriyle devam etti. Okul aile birliği başkanlığı seçimi için divan kurulunun oluşturulmasının ardından konuşan Okul Müdürü Abdulnasır Sever, velilerin toplantıya yoğun bir katılım sağladığını belirterek, öğrencileriyle yeterli derecede ilgilendikleri için kendilerine teşekkür etti. Müdür Sever, “Okulumuzda okuyan öğrencilerinizle yakından ilgilenen velilerimiz var. Diğer velilerimizin de öğrencileriyle ilgilenmelerini istiyoruz. Özelikle 11 ve 12. sınıf öğrencilerinizin üzerinde durun. Onlarla ilgilenin. Bol bol kitap okumalarını isteyin. Gelin okulumuza, öğrencilerinizin durumunu sorun. Bu çocukların önlerinde üniversite sınavı var. Bizler okulumuzda her zaman kurs veriyoruz. İnanın bu kurslardan aldıkları eğitimi özel kurslarda bile alamazlar. Okulumuzun her bir öğretmeni bir birinden değerlidir. İlçe Kaymakamımız Ertuğrul Avcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın Süne´nin ilçemizde okuyan tüm öğrencilere verdikleri eğitim yardımları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen veli toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulunan veliler ise, toplantının çok verimli geçtiğini ifade ederek, üzerlerine düşeni yerine getireceklerini söylediler.

Toplantı, okul aile birliği seçiminin ardından velilerin branş öğretmenlerinden bilgi almasıyla sona erdi. (İHA)

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE